|

Прв роденден на брендот П.С Фешн

Брендот П.С.Фешн организира прослава на првиот роденден! Во Четврток(02.10.2014), П.С.Фешн со голема забава, попусти и торта ќе ја прослави првата година од присуството на овој бренд во Република Македонија.

PC_fashion_prv_rodenden

 

Прославата е закажана по 16:00 часот, во проджниот салон на П.С.Фешн во Скопје Сити Мол.

Short URL: http://arhiva.cooltura.mk/?p=54924

Posted by on Oct 2 2014. Filed under Калеидоскоп. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

UA-20274170-1